Kariera

Kariera w CRH Materials Polska

1. Aplikuj

Zapoznaj się z aktualnymi ogłoszeniami. Nie widzisz oferty, która do Ciebie pasuje? Nic straconego! Aplikuj i dołącz do naszej bazy kandydatów. Dzięki temu, będziemy brali pod uwagę Twoją kandydaturę przy kolejnych projektach rekrutacyjnych.

2. Co się dzieje z Twoją aplikacją?

Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, jeśli zainteresuje nas Twoja aplikacja. Chcemy dowiedzieć się więcej o Tobie, Twoim doświadczeniu i planach zawodowych . Będziemy chcieli również sprawdzić Twój poziom znajomości języka angielskiego (jeśli konieczne na danym stanowisku)

3. Spotkajmy się!

Podczas spotkania poznasz pracownika działu HR oraz potencjalnego przełożonego. W zależności od procesu rekrutacyjnego, w którym bierzesz udział, możemy poprosić Cię o wypełnienie testu wiedzy, testu kompetencyjnego czy psychometrycznego.
Nasze spotkanie będzie miało na celu nie tylko sprawdzenie Twoich kompetencji, ale również ocenę czy wpisujesz się w kulturę organizacyjną CRH.

4. Informacja zwrotna

Niezależnie od wyniku rekrutacji możesz spodziewać się kontaktu z naszej strony. Nawet jeśli nie będziemy mogli zaproponować Ci stanowiska, na które aplikowałeś możesz liczyć na rzetelną informację zwrotną.

Dziękujemy, że poświęciłeś swój czas na rozpatrzenie naszej firmy jako przyszłego pracodawcy

5. Witaj w zespole!

Gratulacje, byłeś najlepszy wśród najlepszych! Skontaktuje się z Tobą rekruter i złoży ofertę pracy. Poznasz warunki finansowe zatrudnienia oraz dowiesz się, z jakich dodatkowych świadczeń będziesz mógł korzystać. Po zaakceptowaniu warunków przez obie strony pozostają już tylko formalności i dołączysz do naszego zespołu.
Przed rozpoczęciem pracy, zaplanujemy Twój pierwszy dzień i zadbamy o sprawne wdrożenie w codzienne obowiązki i życie firmy, tak abyś czerpał satysfakcję z nowych zadań i z przyjemnością rozpoczynał każdy dzień pracy

Zobacz, co o pracy w CRH Materials myślą nowi pracownicy

Aktualne rekrutacje w CRH Materials Polska

Aplikuj teraz

CEMENT OŻARÓW

Product Manager w Dziale Doradztwa Technicznego i Rozwoju

TRZUSKAWICA

Inżynier procesu

CEMENT OŻARÓW

Koordynator sprzedaży B2B

CEMENT OŻARÓW

Młodszy Specjalista ds. Automatyki

CEMENT OŻARÓW

Project Manager ds. Inwestycji

CEMENT OŻARÓW

Specjalista ds. Automatyki

CEMENT OŻARÓW

Specjalista ds. zasobów ludzkich

CEMENT OŻARÓW

Specjalista ds. mechanicznych

CEMENT OŻARÓW

Marketing manager

CEMENT OŻARÓW

Specjalista ds. zakupów

Nie ma oferty, której szukasz?

Trzuskawica

Programy rozwojowe CRH Materials Polska

Pracownicy Grupy CRH Materials Polska mają do dyspozycji wiele programów umożliwiających poszerzenie wiedzy