Nasze spółki

Spółki CRH Materials Polska

W skład grupy CRH Materials Polska wchodzi kilka spółek, które są specjalistami w swoich obszarach działalności. Projekty, których się podejmują często wymagają szczególnego podejścia, opracowania nowych receptur lub dostarczenia materiałów w nietypowe miejsca.

Previous
Next
Bosta-Beton

Bosta-Beton Sp. z o.o. jest producentem betonu towarowego od 1990 r. Posiada 22 zakłady produkcyjne w 16 miastach Polski oraz mobilne wytwórnie betonu. Dysponuje największym na rynku potencjałem produkcyjnym i transportowym. Produkuje beton na potrzeby budownictwa ogólnego, infrastruktury komunikacyjnej i infrastruktury komunalnej. Zaopatruje największe kontrakty drogowo-mostowe na terenie całego kraju.

Cement Ożarów

Cement Ożarów S.A. wykorzystuje najnowocześniejsze technologie do produkcji cementu dbając o ochronę środowiska naturalnego oraz działając zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. Jednym z istotnych elementów strategii przedsiębiorstwa jest redukcja emisji CO2 wspierana m.in. poprzez wykorzystanie w procesie produkcyjnym surowców alternatywnych.

Central Lab

Laboratorium CRH Lab Sp. z o.o. udziela wsparcia merytorycznego oraz stanowi zaplecze badawcze dla wszystkich jednostek CRH należących do Grupy CRH. Poprzez ciągłe doskonalenie organizacji pracy oraz utrzymanie wysokiego poziomu świadczonych usług badawczych CRH Lab zapewnia doskonalenie produktów oraz procesów ich wytwarzania przez jednostki Grupy CRH. Budowanie i utrzymanie pozycji wiarygodnego, profesjonalnego i przyjaznego każdemu Klientowi Laboratorium prowadzi do stałego wzrostu zaufania i satysfakcji naszych Klientów z poziomu i zakresu świadczonych dla nich usług.

Drogomex

Drogomex Sp. z o.o. już od ponad 15 lat realizuje projekty na terenie całej Polski. Jako wykonawca bitumicznych robót drogowych jest odpowiedzialny za budowę sieci dróg oraz nawierzchni lotnisk. Bardzo szeroka kadra specjalistów, bogaty park maszynowy oraz współpraca z wytwórniami mieszanek mineralno-asfaltowych firmy Masfalt Sp. z o.o., umożliwiają tworzenie kompleksowej oferty wykonawczej, dzięki czemu prace są wykonywane terminowo, dobrze jakościowo oraz po konkurencyjnych cenach.

Halfen

Halfen GmbH to jeden z czołowych producentów systemów zamocowań dla konstrukcji budowlanych na świecie. Posiada w Polsce dwie spółki: produkcyjną – Halfen Produkcja i handlową – Halfen Sp. z o.o. Firma jest obecna w sektorze budowlanym, od typowego budownictwa mieszkaniowego po wielkoformatowe budownictwo przemysłowe, w którym stosuje się produkty do zbrojenia betonu oraz wykonania fasad i elewacji. Halfen funkcjonuje także w sektorze budownictwa maszyn i urządzeń, przemyśle motoryzacyjnym, stoczniowym i kopalnianym. W swoim portfolio firma posiada kilka tysięcy produktów wykonanych głownie ze stali nierdzewnej, czarnej, bądź czarnej ocynkowanej.

Masfalt

Masfalt Sp. z o.o. jest jednym z czołowych producentów mieszanek mineralno-asfaltowych w Polsce. Posiada własne zasoby produkcyjne i technologiczne w zakresie wykonawstwa robót drogowych na najwyższym poziomie. Spółka od ponad 15 lat aktywnie uczestniczy w rozbudowie krajowej infrastruktury. Jako jedna z nielicznych firm w branży funkcjonuje na zasadzie sklepu, dostarczając wykonawcom robót drogowych oraz zarządom dróg produkty najwyższej jakości. Posiada także sieć nowoczesnych wytwórni na terenie całego kraju, które mogą sprostać wymaganiom nawet największych projektów.

Polbruk

Polbruk S.A. od ponad 25 lat dostarcza materiały do aranżacji pięknych i trwałych nawierzchni. To największy na polskim rynku producent kostki brukowej i wyrobów drogowych. Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji produkty spółki są powszechnie rozpoznawalne i dostępne na terenie całego kraju. Bogactwo oferowanych kolekcji oraz zróżnicowane wzornictwo odpowiadają aktualnym trendom i dają nieograniczone możliwości realizacyjne. Misją spółki jest dostarczanie na rynek produktów najwyższej jakości.

Trzuskawica

Początki spółki Trzuskawica S.A. sięgają roku 1910, w którym rozpoczęto przemysłową produkcję wapienniczo-kamieniarską w Sitkówce k/Kielc. Spółka posiada również zakład produkcyjny Kujawy oraz kopalnie bazaltu Targowica. Asortyment produktowy obejmuje wapno hydratyzowane, wapno palone mielone, wapno palone w bryłach, mączki wapienne, wapno nawozowe, kredę techniczną, pył wapienny, sorbenty, kruszywa: do betonu, drogownictwa i zapraw (wapień, bazalt).